АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку
Navigation
Sign In
Enter Email or Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Forum Threads
Latest Articles
Інформація
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник

ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник

ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

АгроСофт рекомендує
Про компанію
Про компанію

АгроСофт

поєднуємо традиції та сучасність

Вас вітає компанія “АгроСофт” !

Наше підприємство є розробником різноманітного програмного забезпечення, переважно у галузі фінансового та бухгалтерського обліку, протягом 25 років. Коли Вам є що порахувати, але немає чим - Ви наш клієнт! Бажаєте отримати точний результат? Різноманітні розрізи, фільтри, категорії сортування? Автоматичний перерахунок усіх етапів обліку? Чітко оформлені звіти? Відповідність форм встановленим зразкам та багато іншого? Ми раді запропонувати Вам усе це в програмних продуктах власного виробництва!

Усі програми виробництва «АгроСофт» мають такі характеристики:

  • побудовані на сучасній платформі (сумісні з версіями Windows 9x/2k/XP/Vista/7 і Linux(Wine) ) та створені з допомогою якісних інструментів підтримки баз даних;

  • мають зручний, логічно продуманий інтерфейс (легко та швидко впроваджуються);

  • стабільно працюють в локальній мережі;

  • забезпечені надійним механізмом захисту інформації шляхом автоматичного тестування баз даних та їх щоденної архівації.

З самого початку створення наші програми зорієнтовано на кінцевого користувача. Розробка кожної функції грунтується, насамперед, на відповідності актуальному законодавству. Але, при цьому, завжди приділяється надзвичайна увага накопиченому досвіду звичайних користувачів.

Лозунг нашої компанії : “Поєднуємо традиції та сучасність”. Іншими словами, вивчаючи традиційні дії користувача, ми створюємо для нього сучасний робочий інструмент. Мабуть кожен, хто хоча б раз розглядав пропозиції на ринку програмного забезпечення для фінансового обліку, через 5-10 хвилин відчував легке роздратування. І це не дивно, оскільки майже всі програми для цієї галузі діяльності підприємств створюються саме як “програми”. Тобто, вони здатні вирішувати покладені на них завдання, але без урахування кваліфікації людини, що буде з нею працювати. Тому, при знайомстві з подібними продуктами, користувачу важко відразу зрозуміти логіку розробника і знайти потрібні функції. Програми виробництва «АгроСофт» навпаки, пропонують користувачу відчути у своїх руках власний інструмент автоматизації, працювати з яким зрозуміло з перших кроків.

Красномовним фактом на підтвердження вищесказаного є те, що 90% організацій, що вирішили спробувати продукцію «АгроСофт», працюють з нами і по сьогодні! Також, зауважте, що типове впровадження будь-якої нашої програми ніколи не займає більше 1-2 місяців, навіть за умови низької кваліфікації користувачів.

Сьогодні компанія «АгроСофт» в числі лідерів Вінницького регіону по співвідношенню ціна/якість у сегменті власних розробок та супроводу програмного забезпечення. Відповідно, нашими постійними клієнтами є більше 300 підприємств, бюджетних установ та приватних підприємців у м.Вінниці, Вінницькій області та сусідніх регіонах. Ми крокуємо в ногу з часом і спрямовуємо свій розвиток також з урахуванням масового розповсюдження мережі Інтернет. Якість нашого сервісного обслуговування та можливості всесвітньої мережі Internet дозволяють впроваджувати автоматизацію підприємства на основі продукції компанії «АгроСофт», нехтуючи відстанню.

Ви все ще вагаєтесь у виборі через власні специфічні вимоги? Не варто! Адже ми завжди готові розглянути індивідуальне замовлення будь-якої складності!

Отже, рекомендуємо Вам організувати власний бухгалтерський облік саме з допомогою компанії «АгроСофт». Не хвилюйтесь про низьку кваліфікацію Вашого персоналу, відстань до нашого головного офісу, власну специфіку роботи — зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас методом, і ми прийдемо на допомогу!

Даний сайт допоможе Вам детально ознайомитися з діяльністю компанії "АгроСофт" та знайти багато іншої цікавої інформації.

Сподіваємось на зворотній зв'язок, чекаємо на Ваші відгуки та пропозиції!