АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку
Navigation
Sign In
Enter Email or Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Forum Threads
Latest Articles
Інформація
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник

ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник

ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

АгроСофт рекомендує
Правила сайту
Правила сайту www.agrosoft.com.ua

Правила сайту

www.agrosoft.com.ua


Ласкаво просимо на сайт АС-АгроСофт, інтернет-ресурс, який допоможе Вам детально ознайомитися з діяльністю компанії "АгроСофт" та знайти багато іншої цікавої інформації.. Сайт АС-АгроСофт (http://www.agrosoft.com.ua) (надалі - Сайт) - це мережевий проект, що дозволяє клієнтам МПП ВКФ "АгроСофт" самостійно отримувати оновлення своїх програм, слідкувати за власною статистикою звернень з приводу сервісного обслуговування, спілкуватися на Форумі та он-лайн чаті та бути в курсі останніх змін законодавства України.

Решта користувачів знайдуть тут демо-версії програмних продуктів АгроСофт, список працюючих з цими продуктами організацій, різноманітні статті бухгалтерського спрямування, деякі безкоштовні програмні продукти сторонніх розробників та іншу цікаву інформацію.


Загальні положення


1. Зареєструвавшись на Сайті, Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та погодились дотримуватись даної угоди користування (далі Правила). Адміністрація сервісу АС-АгроСофт (далі - Адміністрація) залишає за собою право на свій особистий розсуд змінювати і(або) доповнювати ці Правила в будь-який час без попереднього і(або) подальшого повідомлення. Адміністрація буде публікувати зміни в Правилах на цій сторінці.

2. Ваше подальше користування Сайтом після будь-яких подібних змін означає вашу згоду з такими змінами і(або) доповненнями. Якщо Ви не згодні виконувати ці Правила, не використовуйте Сайт, а якщо є зареєстрованим користувачем, видаліть свій акаунт і(або) залиште Сайт. Ви особисто відповідальні за регулярний перегляд даної сторінки для ознайомлення з діючою редакцією Правил.


I. Користування Сайтом


1. Читачем Сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.agrosoft.com.ua.

2. Користувачем сайту може стати кожен, хто зареєструється пiд унiкальним логіном, паролем та iз вказанням своєї дiючої адреси електронної пошти.

3. Логін та пароль задаються лише латинським символами, можуть поєднуватися з цифрами та знаками пунктуації (крім спеціальних символів) і чуттєві до регістру. Довжина паролю має бути не меншою 6 знаків.

4. Користувач Сайту має право приховати адресу своєї електронної пошти вiд iнших користувачів Сайту, для чого при реєстрацiї вiн повинен відзначити вiдповiдний пункт в анкетi.

5. Дійсні користувачі Сайту мають можливість відновлення забутого паролю. Процедура здійснюється автоматичною системою Сайту, яка надає новий автоматично згенерований пароль.

6. Доступ до оновлень ліцензійних продуктів АгроСофт мають лише авторизовані як Клієнти користувачі. Авторизація здійснюється Адміністрацією.

7. Для забезпечення якнайкращої взаємодії відвідувачів з Сайтом, рекомендується при реєстрації залишати ввімкненим сервіс розсилки новин та підписатися на RSS-новини.

8. При використанні он-лайн чату, потрібно брати до уваги, що цей сервіс орієнтований на одночасне спілкування кількох користувачів, тому висловлюватися потрібно лише за умови присутності на сайті бажаного співрозмовника.

9. При використанні Форуму, потрібно брати до уваги, що відповіді на поставлені запитання можна отримати не відразу.


II. Реєстраційні дані, безпека акаунту


1. Реєструючись на Сайті та користуючись Сайтом, Ви зобов'язуєтесь:

1.1 Надати під час реєстрації точну, актуальну та повну інформацію про Вас, яка може бути запитана від Вас реєстраційними формами Сайту (Реєстраційні дані)

1.2 Здійснювати необхідні заходи для забезпечення збереження Вашого імені користувача (логіну) та паролю

1.3 Періодично оновлювати реєстраційні дані та іншу особисту інформацію, яку Ви надали під час реєстрації, щоб забезпечити її точність, актуальність та повноту

1.4 Нести повну відповідальність за будь-які дії, здійснені Вами з використанням Вашого аканту, а також за будь-які наслідки які могли статись або стались в результаті його використання


III. Заборонене використання Сайту


1. Користуючись Сайтом, Ви підтверджуєте, що в повній мірі усвідомлюєте, що матеріали розміщені вами на Сайті або з його допомогою, потенційно можуть порушувати захищені законом майнові та(або) немайнові особисті права третіх осіб, в тому числі виключні права на об'єкти інтелектуальної власності, а також можуть містити інформацію, заборонену для розповсюдження законами України.

2. При роботі з Сайтом заборонено:

2.1 Використання Сайту будь-яким способом, який може завадити нормальному функціонуванню Сайту та його сервісів

2.2 Завантажувати, публікувати, передавати, іншим способом доводити до загального відома (далі - розміщувати) будь-яку інформацію, яка містить погрози, дискредитує та(або) ображає інших користувачів або третіх осіб, є вульгарною, непристойною, носить шахрайський характер, зазіхає на особисті чи публічні інтереси, пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, яка порушує права людини та громадянина

2.3 Вводити людей в оману відносно своєї особи, використовуючи акаунт іншої людини, навмисно спотворювати уявлення про себе, свій вік або свої відносини з іншими особами чи організаціями

2.4 Розміщувати на Сайті домашні адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти, паспортні дані та іншу особисту інформацію інших користувачів або будь-яких третіх осіб без їх особистої згоди на такі дії

2.5 Розміщувати будь-які файли, які містять віруси та інші шкідливі програми

2.6 Описувати та пропагандувати злочинну діяльність, розміщувати інструкції та посібники по скоєнню злочинних дій

2.7 Будь-яким способом, в т. ч. шляхом взлому, намагатись отримати доступ до чужого акаунту всупереч волі особи якій він належить

2.8 Розміщувати будь-яку інформацію, яка порушує виключні права користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності

2.9 Розміщувати будь-яку інформацію, яка, на особисту думку Адміністрації, є небажаною, не відповідає цілям створення Сайту, пригнічує інтереси користувачів або з інших причин є небажаною для розміщення на Сайті


IV. Заключні положення


1. Адміністрація залишає за собою право на свій розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку інформацію, що публікується Вами, яка порушує заборони, встановлені п. 2 Правил (включаючи особисті повідомлення), призупиняти, обмежувати або припиняти Ваш доступ до всіх або будь-якого з розділів або сервісів Сайту в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім сповіщенням або без нього, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути нанесена Вам такою дією.

2. Адміністрація залишає за собою право видалити Ваш акаунт та(або) призупинити, обмежити або закрити Вам доступ до будь-якого з сервісів Сайту, якщо Адміністрація вирішить, що на її думку Ви становите загрозу для Сайту та(або) його користувачів.

3. Усі звернення, зауваження, пропозиції тощо приймаються за електронною адресою servise@agrosoft.com.ua.