АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку
Navigation
Sign In
Enter Email or Username

Password



Not a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Forum Threads
Latest Articles
Інформація
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник

ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник

ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

АгроСофт рекомендує
View Thread
 Print Thread
Цікаве
Programmer
Отакі, виявляється, бувають офіси.
http://21region.org/sections/photo/56...oogle.html
 
metodist
Ех... Тепер доведеться нам на Новий рік просити в подарунок губозакаточну машинку... Frown
 
Programmer
Вічний двигун.
http://techno.bigmir.net/technology/1...o-japonski
 
kot2007
Еге ж... А батарейки в нього теж вічні? Nono
 
Programmer
Прості речі насправді такі дивні Wink


а ось ше:
 
metodist
Народна притча про Бога, Україну та вибори


Бог наділив землями усі народи. Французи отримали свою місцину для життя, німці – свою, італійці – свою. А землю Причорномор’я Господь полишив для власних потреб, вважаючи її Божою. Адже за родючістю чорноземів, за відсутністю буревіїв і землетрусів подібного краю у світі не знайдеш. Тож підходить до Трону Божого людський натовп. От Господь і питає: «Ви хто будете?» «Ми – українці...» «А де ж ви були раніше?» «Та, Господи, гетьмана вибирали...»

Відтак Бог і віддав українцям власну землю…
 
kot2007
Морозиву 220 ! Beer


Сьогодні, 10 червня, найзназнаменитішому десерту у світі - морозиву виповнюється 220 років.

10 червня був обраний днем народження морозива, тому що саме в цей день у США почалися масові продажі цих ласощів.

Однак, назвати точну дату, коли саме з'явилося морозиво неможливо, оскільки згадувалося про змішані з льодом фруктові соки в ще класичному китайському каноні Ши цзин. Також відома легенда і про те, як Олександр Македонський ласував древнім морозивом під час перських походів.

Історикам відомо і про те, що сам Марко Поло, що звик до морозива в Китаї, поділився рецептами із земляками-кулінарами. Один з них опинився при французькому дворі. З того часу на прийомах у Катерини Медічі гостям подавали морозиво з мандариновим соком. Однак, рецепт ласощів тримався в суворій таємниці.

З часом морозиво ставаало більш поширеним десертом. Всесвітню славу отримало французьке містечко Пломб'єр, що стало батьківщиною знаменитого пломбіру. Пізніше австрійці придумали гляссе, італійці практикували виготовлення фруктового морозива. А ось французи й американці досі сперечаються про пріоритет на ескімо (пиріжок ескімоса, так спочатку називалося морозиво в глазурованому шоколаді).

Справжня, промислова історія морозива почалася в Америці. У 1846 році, коли Ненсі Джонсон винайшов ручний фризер. Серійне виробництво починається з 1851 року, в його чолі стоїть Якоб Фуссел.

Також варто згадати й історію появи найбільш знаменитого морозива - у вафельному стаканчику. Це відбулося у 1904 році на ярмарку в Сент-Луїсі, сирієць, який продавав вафлі, придумав згортати їх у ріжок, щоб допомогти своєму сусідові-морозивнику, у якого закінчилися картонні стаканчики.

Сьогодні у світі існує величезна кількість різних сортів морозива, а в лютому цього року в Лондоні було представлене морозиво, виготовлене з грудного молока. Як зазначали дегустатори, нічого смачнішого, ніж цей десерт вони ніколи не куштували.


За матеріалами novynar.com.ua
 
kot2007
Погляд у майбутнє:
 
Programmer
«Иногда, если ужасно хочется съесть печеньку, а нельзя — я задумываюсь. Что больше угодно Богу? Чтобы Далай-лама был счастлив? Или чтобы ел только то, что положено?... И ем печеньку».
Далай-лама XIV
 
Programmer
Дотерпите до третьей строки, там уже чтение идёт “автоматически, не задумываясь” (с)

"94НН03 С006Щ3НN3 П0К4ЗЫ8437, К4КN3 У9N8N73ЛЬНЫ3 83ЩN М0Ж37 93Л47Ь Н4Ш
Р4ЗУМ! 8П3Ч47ЛЯЮЩN3 83ЩN! СН4Ч4Л4 Э70 6ЫЛ0 7РУ9Н0, Н0 С3ЙЧ4С Н4 Э70Й
С7Р0К3 84Ш Р4ЗУМ ЧN7437 Э70 4870М47NЧ3СКN, Н3 З49УМЫ84ЯСЬ 06 Э70М.
Г0Р9NСЬ. ЛNШЬ 0ПР393Л3ННЫ3 ЛЮ9N М0ГУ7 ПР0ЧN747Ь Э70. " (с)

Хто ещё стал “0ПР393Л3ННЫМ” людём? Wink
 
metodist
Аааааа... у мене мозок зламався, тепер я не можу читати нормальні тексти! Grin
 
metodist
 
Programmer
Були ж люди...
http://habrahabr.ru/blogs/it_bigraphy...hy/136116/
 
metodist
Еге ж... Теж бачив це інтерв'ю. І правда - "человек и пароход" Smile
 
Programmer
Як взагалі таке можливо зняти Shock
http://www.flixxy.com/bear-animal-nat...e-film.htm
 
Programmer
Я думаю, что мировой спрос на компьютеры составит примерно пять – десять штук.
Томас Уотсон, президент компании IBM, 1943 г.

Никому в голову не придет забавная идея иметь компьютер в своем доме.

Кен Олсон, основатель и президент Digital Equipment Corp., 1977 г

Я изъездил эту страну вдоль и поперек, общался с умнейшими людьми. И я могу ручаться, что обработка данных на компьютере является лишь причудой, мода на которую продержится не более года.
Редактор издательства Prentice Hall, 1957 г.

----------------------------------------------
Неймовірно! Як змінився світ!
 
metodist
Ну, не так вже й змінився. Smile

1) Світовий попит дійсно наближається до 5-10 штук комп'ютерів різного типу ... на одного користувача.

2) Мати вдома комп'ютер у класичному розумінні сьогодні також стає виглядати кумедним ... бо цілком вистачає смартфонів, планшетів, розумних телевізорів/холодильників і т. п.

3) Навіть серед найрозумніших обробка даних на комп'ютері не популярна ... оскільки одна частина людей не довіряє цьому (дерев'яна рахівниця і олівець - наше все! ), а інша використовує комп'ютери з розважальною метою (це ж мультимедійний центр та ігрова приставка в одному флаконі і саме для цього їх створено! ).
 
kot2007
Хто сказав, що розмір має значення? Wink

Для інформації: ця "крихітка" має регульований у вертикальній площині лафет, заряджається чорним порохом, а її калібр 4,5 мм. Виробник - американська компанія Pocketartillery.
 
kot2007
Якби Інтернет існував уже тисячі років...
 
kot2007
agrosoft.com.ua/myimages/fun/black_dots.png
 
Jump to Forum