АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку
Navigation
Sign In
Enter Email or Username

Password



Not a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Forum Threads
Latest Articles
Інформація
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник

ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник

ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

АгроСофт рекомендує
View Thread
 Print Thread
Проблеми у користуванні PHP-Fusion
kot2007
В даній темі хочеться освітити проблеми, що можуть виникнути при підтримці ресурсу на базі CMS PHP-Fusion
 
kot2007
Особисто я, в процесі впровадження та підтримки сайту на базі Fusion стикався з багатьма питаннями, іноді й проблемними, але більшість уже вирішив тими чи іншими методами. Тому, якщо хтось лише починає свій шлях в освоєнні PHP-Fusion, готовий спробувати надати консультацію Cool .
Головна проблема, що залишилася ддля мене не вирішеною - це гостьова книга. Щойно я її встановив, відразу посипався спам. Для боротьби з цим ділом встановив перевірку через арифметичні дії, але це суттєво не допомогло. Уважніше переглянув код і прийшов до висновку, що він початково зорієнтований на перевірку через captcha (що достатньо надійно). Але от ввімкнути цю опцію в мене так і не виходить. Так і доводиться вручну боротися із заразою. Воно, звісно, не дуже накладно (лише одного разу була масована "атака"), але й не дуже приємно. Хто стикався з подібною проблемою і як її вирішував? (якщо знайду відповідь сам, обіцяю написати)
Також цікаво почути думки з приводу "з'їзжання" лівого та центрального блоків відносно правого, якщо в останньому довжина усіх панелей перевищує певну межу.
 
metodist
Щодо гостьової... Є дві новини: хороша і погана.
Почну з поганої. Склалися обставини, що я не перевіряв сайт днів 10. Щойно ж зазирнув - і отримав жахливий сюрприз Bad у вигляді 140 сторінок СПАМУ! Довелось майже годину працювати напряму з SQL базою Sad
А ось і хороша новина. Терпіння закінчилося і було поставлено чітке запитання: або ще раз розібратися з захистом або взагалі вимкнути функцію гостьової книги. Останнє - найлегше, але ми не шукаємо легких доріг! Cool
Дякуючи допомозі TopManagera, після тривалого "мозкового штурму" Beer проблему вирішено! Виявилося, що код гостьвої містить навіть дворівневий захист, але боти його все-одно обходять. А ось оригінальний код гостьової книги дійсно містить захист через captcha. Але! Для перебуваючих на сайті з правами адміністратора це поле перевірки не показується, в той час як для гостей доступне!
Сьогодні другий день і спама немає! Angry
Тому УРА!!! Grin
 
kot2007
Останні новини про гостьову книгу.
З часу попереднього повідомлення все0таки знайдені слабкі місця в оригінальній системі захисту через captcha, тому невелика кількість спаму все-одно "просочувалася". Довелося перемальовувати зображення вручну. Але це нарешті допомогло, Кількість спаму зменшилася до 1-2 на місяць. Я вважаю це оптимальним результатом, оскільки видно, що гостьова книга в принципі працює, але має непоганий захист.
 
Jump to Forum