АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку
Navigation
Sign In
Enter Email or Username

Password



Not a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Forum Threads
Latest Articles
Інформація
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник

ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник

ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

АгроСофт рекомендує
View Thread
 Print Thread
Вільне спілкування
Programmer
Єсть лі жізнь на марсє - наука пока нє в курсє дєла, а то шо на форумі у вихідні пусто як у... (навіть не можу підібрати достойного слова). Лю-у-у-у-у-у-у-д-и-и-и-и...
 
metodist
Вибачте за тимчасову відсутність.
Користуючись моментом, хочу привітати нових користувачів mkl_1, Tubsanator_Tymanivka та MSEK OKSANA ! Beer
 
metodist
16 липня в Україні відзначається День бухгалтера.
Компанія АгроСофт щиро вітає усіх з цих святом!
Високий професіоналізм та працелюбність цих людей відіграють дуже важливу роль у сучасному суспільстві.
Бажаємо усім працівникам бухгалтерій щастя, здоров'я, професійних успіхів та щоб сходився дебет з кредитом! Beer

Не забудьте привітати й Ви усіх знайомих бухгалтерів!

Колектив МПП ВКФ "АгроСофт"
 
kot2007
Щось тихо на нашому Форумі... Невже літо так випливає на активність користувачів?
 
metodist
Щиро вітаю усіх Системних Адміністраторів з їх святом - Міжнародним Днем Системного Адміністратора! Aha
 
kot2007
Приєднуюсь до вітання Системних Адміністраторів! Бажаю, щоб користувачі не лише один раз на рік згадували про важливість їх праці. З святом! Beer
 
Tublikarnya
Я вас теж всіх щиро вітаю з вашим святом, проте влию і трішки дьогтю - замість того, щоб пакувати щось таємниче з пакета, краще б роботою зайнялися!!Angry
Смейся - и с тобой вместе будет смеяться весь мир. Плачь - и ты будешь плакать в одиночестве.
 
kot2007
Grin Grin Grin
Що в пакеті - то є дійсно таємниця Nono
А взагалі - приїжджайте, і Вас улюбленою булочкою з кавою пригостимо!
 
Tublikarnya
Спасибі за запрошення, та тут хоч би в неті поспілкуватися - і то часу немає... Оце поки пробилися через помилки нашого Телекому, то всі нерви стратили, поспішаю завантажити оновлення, бо є страх, що знов "випаде" нет!! А поспілкуватися з приєимними людьми - це просто мрія, і кави не треба!
Смейся - и с тобой вместе будет смеяться весь мир. Плачь - и ты будешь плакать в одиночестве.
 
elenvin
Привіт всім. Зайшла шоб оновити версию програми фінплан. - но знову в управлінні будуть бити за те шо нею не користуємось. Як я тепер розумію програми та компп'ютери не полегшують життя бухгалтеру - а додають ше більше роботи - бо дублювати потрібно навіть на 2 і не 3 рази ті ж самі цифри...Sad
 
metodist
elenvin, раді за Ваше приєднання до спілкування на Форумі!
Дрібненьке зауваження, що повідомлення на тему АС-Фінплан потрібно писати у відповідних підрозділах Форуму, а тут свобода думки і висловлювань Smile
Ну але вже як написали, то що ж ми можемо сказати з цього приводу? Якщо розглядати чисто з технічного боку, то проблема дублювання полягає у використанні поряд з елетронним документооборотом паперового. І від цього нікуди не дінешся Dont Сподіваємося, що з розвитком автоматизації дублювання буде зменшуватися і усі будуть працювати з одними й тими ж даними, які у відповідному місці були занесені лише один раз. Не рочаровуйтесь у прогресі! Все буде добре!
 
Programmer
Шановна elenvin, ледачі саме для того і вигадали комп`ютер, щоб полегшити процес дублювання. Дивіться як легко Grin

Шановна elenvin, ледачі саме для того і вигадали комп`ютер, щоб полегшити процес дублювання. Дивіться як легко Grin

Шановна elenvin, ледачі саме для того і вигадали комп`ютер, щоб полегшити процес дублювання. Дивіться як легко Grin

Шановна elenvin, ледачі саме для того і вигадали комп`ютер, щоб полегшити процес дублювання. Дивіться як легко Grin

Шановна elenvin, ледачі саме для того і вигадали комп`ютер, щоб полегшити процес дублювання. Дивіться як легко Grin

Шановна elenvin, ледачі саме для того і вигадали комп`ютер, щоб полегшити процес дублювання. Дивіться як легко Grin

Шановна elenvin, ледачі саме для того і вигадали комп`ютер, щоб полегшити процес дублювання. Дивіться як легко Grin
 
kot2007
Programmer, Ctrl+V заїло? Grin
 
Programmer
Ні, це я демонстрував легкість процесу дублювання Cool
 
Zelenuy_gau
Та не так тут вже і пусто по вихідних!!! Smile
 
Programmer
Zelenuy_gau навпаки, навіть тіснувато. Grin
 
Programmer
Вважаю за доцільне подовжити нашу найдовшу тему.
Up Pfft
 
Zelenuy_gau
Чудова квіточка. Дуже приємний дизайн сайту!!! Обожнюю гербери!
Молодці. Nono
Edited by Zelenuy_gau on 12-06-2009 16:06
 
kot2007
Дякуємо Aha Будемо й надалі старатися Smile
 
Programmer
А в мене все та ж сосна з димом. Sad
 
Jump to Forum