Вас вітає компанія “АгроСофт” !

Наше підприємство є розробником різноманітного програмного забезпечення, переважно у галузі фінансового та бухгалтерського обліку, протягом 25 років. Коли Вам є що порахувати, але немає чим – Ви наш клієнт! Бажаєте отримати точний результат? Різноманітні розрізи, фільтри, категорії сортування? Автоматичний перерахунок усіх етапів обліку? Чітко оформлені звіти? Відповідність форм встановленим зразкам та багато іншого? Ми раді запропонувати Вам усе це в програмних продуктах власного виробництва!

Мапа наших клієнтів

Усі програми виробництва «АгроСофт» мають такі характеристики:

  • побудовані на сучасній платформі (сумісні з версіями Windows 9x/2k/XP/Vista/7 і Linux(Wine) ) та створені з допомогою якісних інструментів підтримки баз даних;
  • мають зручний, логічно продуманий інтерфейс (легко та швидко впроваджуються);
  • стабільно працюють в локальній мережі;
  • забезпечені надійним механізмом захисту інформації шляхом автоматичного тестування баз даних та їх щоденної архівації.

З самого початку створення наші програми зорієнтовано на кінцевого користувача. Розробка кожної функції грунтується, насамперед, на відповідності актуальному законодавству. Але, при цьому, завжди приділяється надзвичайна увага накопиченому досвіду звичайних користувачів.


Гасло нашої компанії : “Поєднуємо традиції та сучасність”. Іншими словами, вивчаючи традиційні дії користувача, ми створюємо для нього сучасний робочий інструмент. Мабуть кожен, хто хоча б раз розглядав пропозиції на ринку програмного забезпечення для фінансового обліку, через 5-10 хвилин відчував легке роздратування. І це не дивно, оскільки майже всі програми для цієї галузі діяльності підприємств створюються саме як “програми”. Тобто, вони здатні вирішувати покладені на них завдання, але без урахування кваліфікації людини, що буде з нею працювати. Тому, при знайомстві з подібними продуктами, користувачу важко відразу зрозуміти логіку розробника і знайти потрібні функції. Програми виробництва «АгроСофт» навпаки, пропонують користувачу відчути у своїх руках власний інструмент автоматизації, працювати з яким зрозуміло з перших кроків.

Красномовним фактом на підтвердження вищесказаного є те, що 90% організацій, що вирішили спробувати продукцію «АгроСофт», працюють з нами і по сьогодні! Також, зауважте, що типове впровадження будь-якої нашої програми ніколи не займає більше 1-2 місяців, навіть за умови низької кваліфікації користувачів.


Сьогодні компанія «АгроСофт» в числі лідерів Вінницького регіону по співвідношенню ціна/якість у сегменті власних розробок та супроводу програмного забезпечення. Відповідно, нашими постійними клієнтами є більше 300 підприємств, бюджетних установ та приватних підприємців у м.Вінниці, Вінницькій області та сусідніх регіонах. Ми крокуємо в ногу з часом і спрямовуємо свій розвиток також з урахуванням масового розповсюдження мережі Інтернет. Якість нашого сервісного обслуговування та можливості всесвітньої мережі Internet дозволяють впроваджувати автоматизацію підприємства на основі продукції компанії «АгроСофт», нехтуючи відстанню.