Thread subject: АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку :: Основні константи

Posted by metodist on 27-04-2010 14:19
#4

Верховна Рада України одним голосуванням - у першому читанні та в цілому – ухвалила Закон "Про державний бюджет України на 2010 рік"."За" проголосували 245 із 246 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Для рядових бухгалтерів усієї країни не так цікаві такі закладені в ньому значення як ВВП, інфляція, державний борг тощо. Головне, що в основі закладено проект, яким передбачено вже давно знайомі цифри прожиткових мінімумів та мінімальних заробітних плат. Тобто, як і передбачалося ці значення мають бути однаковими і становити:
з 1 січня 2010 року - 869 гривень,
з 1 квітня - 884 гривні,
з 1 липня - 888 гривень,
з 1 жовтня - 907 гривень,
з 1 грудня - 922 гривні.
Отже, зараз ті, хто для розрахунку заробітної плати у бюджетних закладах мав можливість і ризикнув застосовувати вищевказані значення вже з початку року, можуть зітхнути з полегшенням і порадіти своїй далекоглядності. Нарешті їх зусилля у спротиві загальній течії "перестраховування" винагороджуються.
А от решті, хто просто плив за течією або кого навіть змусили не змінювати розміри прожиткового мінімуму, мін.зарплати та пов'язаних з ними констант утримань, доведеться невдовзі зайнятися кропіткою роботою по масових перерахунках заробітної плати. Причому, перераховувати потрібно буде, мабуть, чотири попередніх місяця. Адже, навряд чи зараз вистачить часу для застосування нових параметрів уже в квітні. Крім того, якщо вже чітко слідувати офіційному порядку, то необхідно дочекатися опублікування і вступу в силу Закону про державний бюджет України.