Thread subject: АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку :: Програмне забезпечення ПФУ

Posted by metodist on 14-02-2013 15:05
#5

В результаті подальшого використання АРМ-ЄВ знайдено ще кілька помилок.
Якщо в АРМ-ЗС (останньої версії 9.30) вже було сформовано звіт за Січень 2013 року, то імпорт цих даних (через відновлення з резервної копії або імпорт зі звітного файлу *.pfz) у Медок проблематичний.
По-перше, автоматично створюється ДВА додатки 4, з яких один пустий. Функція консолідації у Медку є, але при об'єднанні імпортовані дані ЗНИКАЮТЬ. Невідомо, чи це результат перезапису пустим звітом, чи звичайна помилка, при якій дані видаляються після консолідації. Висновок один - консолідувати у Медку версії 120 НЕ МОЖНА.
По-друге, екранна таблиця імпортованого звіту не містить нових полів. Тому, наприклад, вручну доповнити таблицю 6 даними про кількість днів перебування у трудових відносинах і ознаками наявності нових робочих місць не вийде.
Що цікаво, виправити проблему відображення нових стовпців не вдається описаним розробниками Бесту методом видалення деяких файлів, що відповідають за формування таблиць звітів у Медку на екрані. Причому, це зрозуміло не лише з того, що нові поля не з'являються після рекомендованих дій, а й з того, що дублюючий пустий звіт, описаний вище, має коректне відображення таблиці, якщо не рахувати зміненого порядку стовпців (графа 21 розташовується за графою 15).

Що робити в такій ситуації?
Якщо дані в АРМ-ЗС було імпортовано із зовнішніх програм через файли *.dbf, то потрібно видалити в Медку усі додатки 4 та імпортувати дані з *.dbf вже у Медок. Для цього потрібно оновити зовнішні програми для розрахунку заробтної плати або імпортувати методом безпосереднього додавання рядків у таблиці з старих файлів *.dbf.
Якщо звіт в АРМ-ЗС набрано вручну або після імпорту внесено багато змін, потрібно використати функцію експорту звіту з АРМ-ЗС у формат *.dbf, а далі, як і в першому випадку, видалити в Медку усі додатки 4 та імпортувати дані з отриманих файлів *.dbf. Причому, у такому разі, імпортувати можна лише безпосереднім додаванням рядків у таблиці з *.dbf файлів.