Thread subject: АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку :: Програмне забезпечення ПФУ

Posted by metodist on 12-02-2013 01:50
#2

Гм... Не надто активна гілка форуму вдалась. Але спробуймо покласти хоч якийсь початок.

В якості продовження теми, розпочатої у новині http://agrosoft.com.ua/news.php?readm...admore=209 хочеться нарешті порадіти, що завантаження АРМ-ЄВ завершено!

Хоча, насправді, саме завантаження завершено трохи раніше ніж пишеться це повідомлення. Але для цього є підстава. Враховуючи потребу хоча б поверхового ознайомлення з новою програмою та (ну ду-у-же) обмеженою швидкістю сервера ПФУ, вирішено поділитися отриманим "скарбом" з суспільством Smile

Зрозуміло, що технічно нам потрібно встановити програму Медок і 119 оновлення до неї. А взяти і те і інше можна багато де в мережі. Та не на кожному ресурсі ці файли легко знайти, а подекуди і реєструватися доведеться... А ще й хочеться яких-небудь гарантій від ПФУ, в разі чого (щоб не шпиняли через очевидну помилку, що завантажили не те)...

Отже, щоб не блукати у безмежному просторі інтернету, пропонуємо скористатися нашим посиланням для завантаження АРМ-ЄВ у формі офіційно наданого Фондом файлу:

https://docs.google.com/file/d/0Bwd8E...ring&pli=1


Так би мовити, безкоштовно, без СМС, без вірусів Smile Правда-правда! Щодо претензії сховища про неможливість антивірусної перевірки надто великого файлу, то вже вибачайте, така його особливість... Завантажуйте спокійно і вивчайте новинку, поки ми готуватимемо оновлення "АС-Зарплата".