Thread subject: АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку :: Upgrade PHP-Fusion

Posted by kot2007 on 26-05-2008 14:40
#1

Пропоную тему для розгляду процедури оновлення CMS PHP-Fusion та пов'язаних з цим питань, проблем тощо

Posted by kot2007 on 26-05-2008 14:55
#2

Ну і для початку, таке запитання:
На даний час я користуюсь версією 6.01.15, але постійно слідкую за розвитком 7 версії. Останнім часом бачу, що майже всі ресурси, що підтримують Fusion вже перейшли на нову версію. Я пробував ще альфу, днями переглянув бету, але все-одно оновлення для мене виглядає сумнівним ділом. Правда я тестував на готовому продукті Smile , тому розумію, що "палиці в колеса" вставляли різні модифікації оригінальної версії. Чи пробував уже хто-небудь з користувачів робочих сайтів перехід на 7 версію і які отримав результати?

Posted by Programmer on 26-05-2008 15:08
#3

Ти вважаєш що в нас тут є хтось крім тебе хто користується PHP-Fusion, чи має хоч якесь уявлення про що мова? ED Grin

Posted by kot2007 on 26-05-2008 15:42
#4

Ну чого ж так песимістично? Nono Але, дійсно, я більше сподіваюсь на нових користувачів, що можуть приєднатиися, побажавши відповісти мені. Адже я пропоную обговорення насамперед тим, хто має насамперед власний досвід побудови подібних нашому проектів. Адже на сайтах підтримки Fusion зазвичай спілкуються "просунуті" програмісти та дизайнери і часто розглядаються нецікаві або досить примітивні питання. А мене цікавить використання PHP-Fusion саме в сфері побудови "серйозних" не медійних сайтів. І, поки що, я впевнений, що такі знайдуться Aha

Posted by kot2007 on 22-07-2008 14:22
#5

Спробував PHP Fusion 7 RC2. Ну що ж, вже краще. Система працює помітно стабільніше. Спробував перевести робочий сайт. В принципі, тепер це можливо. Звичайно, ще виникає багато питань по локалізації (особливо українській) та додаткових модах. Можна було б "пройтися рашпілем" та підкоригувати, але, мабуть, передчасно. Почекаю хоча б фінального релізу. Але й після того поспішати з переходом на нову версію не буду, оскільки на 7 Fusion ще надзвичайно мало тем оформлення, а переписувати улюблену тему самостійно не дуже хочеться Dont

Posted by kot2007 on 11-03-2009 14:43
#6

Ось так за турботами закинув ведення своєї теми на цьому Форумі... Frown
Хоча ніхто до цього часу не приєднався до обговорення, за кількістю переглядів видно, що цікавість до даного матеріалу є.
Так ось, щодо переходу на сьому версію: переходити точно можна. Вже є достатній досвід у мережі, виправлено "дитячі" помилки тощо. Між іншим, даний сайт обслуговую я, і перехід було зроблено з 1 січня 2009 року.
Процес переведення бази даних не надто складний. Ось основні 10 кроків:
1) зробити повну копію усіх файлів з серверу (на всякий випадок)
2) відключити усі нестандартні плагіни та панелі
3) створити архів бази
4) видалити усі файли з серверу та встановити "чистий" Fusion шостої версії
5) завантажити з архіву базу даних, перевірити результат
6) виконати оновлення з шостої на сьому версію
7) створити архів бази
8) видалити усі файли з серверу та встановити Fusion сьомої версії
9) завантажити з архіву базу даних
10) перевірити та налаштувати усі компоненти
Особиста порада: перед виконанням усіх дій ретельно продумайте бажаний результат. Тобто, потрібно знайти необхідну локалізацію та заміну усім плагінам і панелям. Зараз уже їх багато, але ще не все доступно. Також зауважте, що теми оформлення старі теж не підійдуть і потрібно або змиритися зі стандартними, або шукати нові, або адаптувати старі версії для нової платформи.

Posted by misha on 01-09-2010 02:49
#7

Як там просувається тестування нової версії? Недоліків не знайдено? Варто спробувати оновитись? Smile