Thread subject: АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку :: Обговорення АС-Кошторис

Posted by metodist on 27-05-2008 19:30
#3

MOG-POD OTD, щодо заведення фактичних видатків, то це дуже гарне запитання. А відповідь наступна: касові видатки проходять через автоматизовану систему "Мережа", тому мають копію у електронному форматі, яку й можна використовувати для імпорту будь-куди, в т.ч. і в АС-Фінплан. Механізм внесення фактичних видатків абсолютно ідентичний з касовими, але вони не мають електронної копії.
Тут можна згадати про різні програми для автоматизації бухобліку. У Вашому випадку, наприклад, є точно автоматизація розрахунку заробітної плати Smile . А чи ВСІ фактичні у Вас автоматизовані?
Більш того, якщо й автоматизовані, то не мають спільного формату. Наприклад, дані для Пенсійного фонду персоніфікації, дані для банків про виплати на платіжні картки, звіт 1ДФ до податкової тощо, більш-менш приведені до єдиного стандарту. А ось фактичні видатки - безсистемні.
Отже, як тільки фактичні видатки будуть проходити автоматизацію, причому в певному загальному форматі, ми з радістю додамо функцію їх імпорту в АС-Фінплан. До речі, наша компанія зараз саме розробляє програму АС-Комплекс, що має автоматизувати весь бухоблік підприємства. Зараз ще зарано говорити, але в результаті маємо отримати цілком сумісні програми, тому, якщо облік буде вестися з допомогою АС-Комплекс, реалізувати експорт фактичних видатків для АС-Фінплан не складатиме труднощів.

А з приводу залишків по вказаних КЕКВ можемо по-перше, порадити ще раз уважно перевірити усі заведені дані, що на них впливають. Зазвичай, чудес не буває і в таких випадках рано чи пізно знаходиться механічна помилка, адже це звичайна арифметика. Якщо ж Вам здається, що вже все перевірено, а помилка є, надсилайте нам архів бази даних з поясненням, що потрібно шукати.