Thread subject: АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку :: Обговорення АС-Кошторис

Posted by metodist on 11-08-2009 17:19
#17

<перенесено діалог з чату>
Moroz Oleg, я розумію Вашу стурбованість, але спробую пояснити ситуацію.
Для масового оновлення наших програм призначені лише ті версії, про вихід яких офіційно повідомлено. Насправді, кожен наш продукт знаходиться у постійній розробці (в т.ч. цей процес є частиною зобов'язань по платі за абонентське обслуговування). Тому, нові версії програм можуть з'являтися кілька разів на день, але рекомендована до оновлення версія оголошується лише після попереднього тестування. Тоді ж вказуються усі внесені зміни. У процесі тестування може виникати потреба перевірки програмного модуля в реальних умовах. Для цього іноді може бути викладена на сервері тестова версія. Її призначено для певного кола попереджених користувачів.
Крім того, історія версій показується для того, щоб користувачі самостійно вирішували чи потрібно їм оновлюватися. Якщо є причини, то спеціально вказується рекомендація до обов'язкового оновлення. Адже не завжди вказані зміни дійсно необхідні конкретним користувачам.
Отже, до процесу оновлення програм (в даному випадку АС-Фінплан) потрібно ставитися уважніше. Якщо попередньо не відомо чи є нова версія, потрібно перевірити історію версій. Коли на Форумі є повідомлення про випуск оновлення, необхідно ознайомитися з внесеними змінами і вже після того приймати рішення чи потрібно оновлюватися.

Щодо конкретно поточної ситуації, то у версії АС-Фінплан 1.4.1000 було виявлено деякі критичні помилки. В результаті, терміново було внесено виправлення, і версію на сервері змінено (для тих користувачів, які встигли перейти на 1.4.1000), але на сайті публікація про оновлення не відбулася, оскільки заплановано реалізувати ще деякі зміни. Тобто, та версія, яку Ви завантажили є проміжною (не призначеною для широкого розповсюдження). Повертати попередню версію Вам уже не доцільно (та й неможливо власними силами), тому вже продовжуйте користуватися 1.4.1020. Але надалі візьміть за правило собі та, по можливості, звертайте увагу підпорядкованих Вам установ (оскільки Ви - Розпорядник), що до оновлення програми потрібно ставитися відповідальніше, а не бездумно використовувати автооновлення.
Внутрішній інструмент лише спрощує сам процес оновлення і може використовуватися для перевірки наявності нової версії. Тобто, якщо програма каже про наявність нової версії, не потрібно відразу підтверджувати бажання оновитися, а варто зайти на сайт і ознайомитися з списком змін. І лише після того, вже усвідомлено, скористатися інструментом автооновлення і перейти на нову версію програми.