Thread subject: АгроСофт ::: автоматизація бухгалтерського обліку :: Обговорення АС-Зарплата

Posted by metodist on 26-03-2019 20:02
#34

До уваги комісій з призначення допомоги від ФСС, бухгалтерів та усіх, хто відповідальний за оплату тимчасової непрацездатності.

Маємо для вас дещо кумедне, але, водночас, серйозне застереження:

Quote

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Закарпатській області повідомляє, що останнім часом до страхувальників Закарпатської області почали надходити на оплату листки непрацездатності видані Товариством з обмеженою відповідальністю „Клініка „Інтер”.
При цьому:
бланк листка непрацездатності має візуальні відмінності від затвердженого технічного опису листка непрацездатності (зокрема висота графи «Причина непрацездатності» має складати 14 мм);
юридична адреса ТОВ «Клініка «Інтер», відповідно до відомостей ЄДР, знаходиться на тимчасово окупованій території у м. Луганськ.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Закарпатській нагадує, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.
В інших випадках матеріальне забезпечення не повинно призначатись.


Переглянути підозрілий бланк можна за оригінальним посиланням на першоджерело:
http://www.fssu.gov.ua/fse/control/zk...icle/85633

Власне, з самого вигляду цього бланку відразу видно похибку друку після 6 причини. Звісно, мало хто зверне на це увагу, оброблюючи кілька листів одночасно, тим паче, що номінально бланк правильний - всі реквізити є. Але, формально, такий бланк справді не відповідає регламентованому. А якщо взяти до уваги ще й адресу клініки в ОРЛО, зрозуміло, що підозр щодо правомірності його видачі виникає багато.
Тож, мабуть, тепер усім відповідальним за оформлення листів непрацездатності з боку страхувальника доведеться озброюватися лінійками і переміряти кожний бланк. Dont

Edited by metodist on 01-01-1970 05:00