Єдина
країна


 




15/12/2018 23:34   
 
Навігація
Вхід
Ім`я

Пароль

Пам`ятати мене


Ви ще не зареєстровані?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

або увійти через
чи інший сервіс...

Забули свій пароль?
ВІДНОВИТИ
Теми форуму
Нові теми
Про одного кота... (...
Історія версій
Історія версій
Обговорення АС-Зарплата
Посміхніться!
Обговорювані
Теми відсутні
Статті
Останні
Популярні
Коментарі
Інформація відсутня
Про відображення у звітності середнього заробітку мобілізованих працівників
Документи
Пенсійний фонд України

Про відображення у звітності середнього заробітку мобілізованих працівників


Лист від 16.07.2014 р. № 18834/05-10
(витяг)

Відповідно до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України (зі змінами) за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не нараховується на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Враховуючи вищезазначене, особа одночасно перебуває в трудових відносинах з підприємствами, установами та організаціями, а також перебуває на обліку в військовій частині.

Отже, у звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів, затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 454 (далі — Порядок № 454), суми середньої заробітної плати і календарні дні перебування в трудових відносинах осіб, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, зазначаються з урахуванням такого.

У таблиці 5 додатка 4 до Порядку № 454 дата мобілізації не зазначається.

У таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 454 інформацію про особу відображають із обов’язковим зазначенням реквізитів:

— 11 «Місяць та рік, за який проведено нарахування»;

— 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця»;

— 17 «Загальна сума нарахованої заробітної плати/доходу (усього з початку звітного місяця)».

Реквізити 18 та 19 не заповнюються.

Приклад заповнення таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 454


Директор Департаменту персоніфікованого обліку,                         
інформаційних систем та мереж       О. Ніколаєв

Додаток

Приклад

Запитання

Особа працює на підприємстві. 18 квітня 2014 року її призвали за мобілізацією. Бухгалтер нарахував особі у квітні середню заробітну плату в сумі 1480 грн. Сьогодні відповідно до Закону України від 20.05.2014 р. № 1275-VII бухгалтер хоче повернути зайво нараховані суми ЄСВ за період мобілізації (квітень і травень) та відобразити суми середньої заробітної плати за поточний період без утримання ЄСВ. Як це відобразити у звіті?

Відповідь

У поточному звіті особу відображаємо трьома рядками. У першому відображаємо поточний період із зазначенням кількості календарних днів перебування в трудових відносинах (вони не перериваються відповідно до Закону України від 27.03.2014 р. № 1169-VII) та суми середньої заробітної плати в реквізиті 17.

У другому та третьому рядках відображають особу із кодом типу нарахування — 3 (зайво нараховані суми ЄСВ відповідно до Закону України від 20.05.2014 р. № 1275-VII) починаючи з дня мобілізації.

Крім того, в таблиці 1 суми середньої заробітної плати за поточний період мають бути включені до рядків 1 та 1.1. Суми зайво нарахованого ЄСВ за минулі періоди відображаємо в рядку 7, а саме заповнюємо рядки 7.1.1 та 7.1.2, із зазначенням змісту помилки: Закон України від 20.05.2014 р. № 1275-VII.
таб.6
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Оцінки
Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі.

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь , щоб отримати можливість оцінювати.

Оцінки відсутні
Інформація
Google+ Twitter
Facebook
RSS
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Обслуговування комп'ютерної техніки/мереж
Ткачук Роман Федорович
моб. (097) 211-65-01
витяг з ЄДР
витяг для платника ЄП

Регіональний представник
(Вінницька область)


ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник
(Запорізька, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська обл.)


ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

Агрософт рекомендує

Copyright © 1994-2018 "АгроСофт"


Яндекс.Метрика

  Завантажено за 0.03 сек.

3,955,252 відвідувачів  
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7v2Theme by kot2007