Єдина
країна


 




15/12/2018 23:26   
 
Навігація
Вхід
Ім`я

Пароль

Пам`ятати мене


Ви ще не зареєстровані?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

або увійти через
чи інший сервіс...

Забули свій пароль?
ВІДНОВИТИ
Теми форуму
Нові теми
Про одного кота... (...
Історія версій
Історія версій
Обговорення АС-Зарплата
Посміхніться!
Обговорювані
Теми відсутні
Статті
Останні
Популярні
Коментарі
Інформація відсутня
Йдете у декрет - сплатіть ЄВ
Новини
Схоже, справи у Пенсійного фонду зовсім кепські. Пам'ятаєте особливість нарахування за листами непрацездатності по вагітності і пологах? Так, кілька років тому змінили порядок нарахування відповідно до середнього заробітку за календарні дні. Так, до виплати належить 100% середнього заробітку незалежно від страхового стажу. Але зараз мова не про це. Що завжди відрізняло ці суми від інших, так це те, що вони виплачувалися у сумі рівній нарахованій. Тобто, жодних утримань на користь ПДФО чи внесків до будь-яких фондів.

А тепер до суті. Днями було опубліковано Закон за № 231-VII від 14 травня 2013 р. "Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії". І, здавалося б, до чого тут тимчасова непрацездатність? Тим більш, що більша частина закону описує зміни до Законів "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" і "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування"...

Але наші законотворці не були б собою, не приховавши щось важливе майже "між рядків". У останньому пункті описано зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування". От ці зміни і є найцікавішими. В них говориться таке:
"1) у частині першій статті 4:
абзац сьомий пункту 1 після слів "допомогу по тимчасовій непрацездатності" доповнити словами "допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами";
пункт 11 доповнити словами "перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами";
2) абзац другий пункту 1, абзац перший пункту 4 частини першої статті 7 та частину дванадцяту статті 8 після слів "допомоги по тимчасовій непрацездатності" доповнити словами "допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами".

З цього стає зрозумілим, що відтепер збір єдиного внеску потрібно утримувати з УСІХ сум нарахувань за час тимчасової непрацездатності. Причому, утримання здійснюється як із фізичної особи (у розмірі 2%), так і з роботодавця (у розмірі 33,2%).

Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування. Тому, будьте уважні - з 01.07.2013 р. необхідно застосовувати нові норми утримання єдиного внеску.

Якщо Ви користувач "АС-Зарплата", врахуйте, що не потрібно очікувати будь-яких оновлень стосовно вищевказаних нормативних змін. Адже усі інструменти для налаштування програма вже має. Достатньо ввімкнути відмітку для виду оплати у Довіднику входимості (утримання ЄВ з працівника) та відмітку для бухгалтерського рахунку у Довіднику рахунків (нарахування на ФЗП роботодавця).
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Оцінки
Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі.

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь , щоб отримати можливість оцінювати.

Оцінки відсутні
Інформація
Google+ Twitter
Facebook
RSS
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Обслуговування комп'ютерної техніки/мереж
Ткачук Роман Федорович
моб. (097) 211-65-01
витяг з ЄДР
витяг для платника ЄП

Регіональний представник
(Вінницька область)


ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник
(Запорізька, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська обл.)


ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

Агрософт рекомендує

Copyright © 1994-2018 "АгроСофт"


Яндекс.Метрика

  Завантажено за 0.10 сек.

3,955,198 відвідувачів  
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7v2Theme by kot2007