25/08/2019 08:36   
 
Навігація
Вхід
Ім`я

Пароль

Пам`ятати мене


Ви ще не зареєстровані?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

або увійти через
чи інший сервіс...

Забули свій пароль?
ВІДНОВИТИ
Теми форуму
Нові теми
Історія версій
Про одного кота... (...
Історія версій
Обговорення АС-Зарплата
Історія версій
Обговорювані
Історія версій [133]
Статті
Останні
Популярні
Коментарі
Інформація відсутня
АС-Зарплата 3.5.0
ОновленняВийшла нова версія АС-Зарплата 3.5.0
Основні зміни наступні:
* - додано функцію застосування Єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
/ скориговано екранну форму [i]Довідника щомісячних констант[/i] (додано нову вкладку [i]"Єд. соц. внесок"[/i], яка активується із січня 2011р. і містить налаштування ставок ЄВ та границі їх застосування, а також видалено із вкладки [i]"Утримання"[/i] старі налаштування внесків до соц. фондів)
/ у довідник видів оплат автоматично додано два нові записи для застосування при утриманні ЄВ ([u]кожному обов'язково потрібно встановити порядковий номер від [i]200[/i] і перевірити, щоб тип був встановлений [i]"єдиний соцільний внесок"[/i][/u])
/ скориговано екранну форму облікової картки працівника (видалені старі налаштування утримання внесків до соц. фондів і додано нові налаштування для ЄВ)
[u][b]Увага![/u] Для застосування ЄВ у розрахункових листках обов'язково потрібно відкрити облікову картку і вийти з неї із збереженням запису. Це необхідна дія для видалення із розрахункових листків старих утримань (оскільки вони мали постійний характер) та перевірки коректності налаштування ставки утримання ЄВ.[/b]
[i][u]Примітка.[/u] 1) Функція роботи із ЄВ реалізована у даній версії "АС-Зарплата" лише на рівні його УТРИМАННЯ. Зміни стосовно НАРАХУВАННЯ (друкована форма МО №5, проводки тощо) будуть у наступних версіях.
2) Перезапис облікових карток працівників (редагування і вихід із збереженням) для економії часу можна не виконувати для працівників, які не матимуть жодних нарахувань у поточному місяці.
3) За будь-яких умов (негайна необхідність визначення суми нарахування, робота із програмою у локальній мережі з кількох робочих місць тощо) для оптимізації процесу налаштування та економії часу перезапис облікових карток працівників (редагування і вихід із збереженням) можна виконувати паралельно із процесом нарахування заробітної плати, оскільки зміни передбачаються лише для утримань.
4) При використанні друкованої форми "Оборотна відомість" нові види оплат для утримання ЄВ потрібно налаштувати на відповідний стовпець, для чого можна перейменувати один із звільнених від старих утримань до соц. фондів.[/i]

* - скориговано функцію утримання податку на доходи фізичних осіб відповідно до Податкового кодексу України
/ додано алгоритм застосування прогресивної ставки ПДФО
/ скориговано екранну форму вкладки [i]"Утримання"[/i] у [i]Довіднику щомісячних констант[/i] (додано поля для встановлення значень прогресивної ставки та границі її застосування)
/ скориговано алгоритм застосування соціальної пільги для ПДФО (видалено недійсні розміри, додано нові, розширено налаштування для додаткових умов)
/ скориговано екранну форму облікової картки працівника (реорганізовано налаштування розміру соц. пільги для ПДФО, в т.ч. додано інформацію про відповідність розміру статтям ПКУ, розширено налаштування сімейного стану для відповідних типів соц.пільги)

* - розширено налаштування видів оплат, що застосовуються для утримання ПДФО (відтепер можна ввімкнути вільну змінну k2 для присвоєння їй значення [i]"соц. пільга"[/i], що дозволить відображати суму застосованої соціальної пільги для ПДФО як в екранній формі, так і в друкованій формі розрахункового листка працівника)
[i][u]Примітка.[/u] Щоб встановити нове значення змінної, його потрібно спочатку створити, оскільки серед стандартних значень такого не було.[/i]

* - скориговано екранну форму нарахування лікарняних
/ поле із значенням відсотка компенсації відповідно стажу відтепер допускає лише ціле число
/ поле із значенням відсотка компенсації відповідно стажу відтепер блокується від змін при додаванні запису на продовження хвороби

* - скориговано друковану форму своду по видах персоналу (у випадку формування за період підсумкові значення могли перевищувати розрядність і зникати за символами * )
* - скориговано друковану форму тарифікаційного списку (при наявності 6 видів персоналу підсумок був лише по 5)
* - скориговано екранну форму тарифікаційного списку (додано поле із значеннями розрядів ЄТС)
* - скориговано екранну форму вкладки для роботи із графіками у довіднику констант (поле із значенням годин відтепер допускає введення дробових значень)
* - скориговано екранну форму облікової картки працівника (поле для відображення посади обрізувало довгі назви, не використовуючи усю свою ширину)
* - відновлено функцію друку звільнених працівників через загальну функцію списків із налаштуванням фільтрів
* - виправлено помилку відображення екранної форми довідника підрозділів (при ввімкненій опції роботи із спецрахунком некоректно працював фільтр типу підрозділу)
* - виправлено помилку відображення екранної форми нарахування лікарняних при редагуванні збереженого запису на продовження хвороби (відсутність вибірки для визначення середнього заробітку)
* - виправлено помилку розрахунку медичного стажу у друкованій формі тарифікаційного списку
* - змінено заставку запуску програми відповідно до закінчення новорічних свят та нового релізу версії
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Інформація

Facebook Twitter
YouTube
RSS
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49


Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12


Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник
(Вінницька область)


ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник
(Запорізька, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська обл.)


ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР
витяг з ЄДР *

Агрософт рекомендує

Copyright © 1994-2019 "АгроСофт"


  Завантажено за 0.05 сек.

4,387,338 відвідувачів  
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7v2Theme by kot2007