21/08/2019 10:56   

Навігація
Вхід
Ім`я

Пароль

Пам`ятати мене

Ви ще не зареєстровані?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

або увійти через
чи інший сервіс...

Забули свій пароль?
ВІДНОВИТИ
Теми форуму
Нові теми
Історія версій
Про одного кота... (...
Історія версій
Обговорення АС-Зарплата
Історія версій
Обговорювані
Історія версій [133]
Про одного кота..... [99]
Статті
Останні
Популярні
Коментарі
Інформація відсутня
Автор теми: kot2007
Номер теми: 11
Загальна інформація
У цій темі 90 повідомлень і її переглядали 29884 разів.
Перегляд теми
 роздрукувати тему
Вільне спілкування
Zelenuy_gau
Там напевно в профілі можна змінити тему. Frown

kot2007
Aha Молодці Zelenuy_gay! 5 балів за здогадливість! Дійсно, якщо шановний Programmer бачить сосну, то це одне з двох: або він заблудився у трьох соснах при написанні програми Grin , або у своєму профілі має не стандартну тему оформлення сайту.
Ось тільки не зрозуміло, чого ж при вході/виході він не бачить змін... Мабуть, лінь відіграє свою роль: якщо поставити галочку "запам'ятати" при вході першого разу, а потім не виходити, а просто закривати сторінку, то при наступному вході він відразу попадає у свій профіль Frown

www.agrosoft.com.ua
Programmer
Звичайно нестандартну, бо стандартна незручна, принаймні для мене. Я вже стомився натякати, що при черговій зміні малюночка варто змінити всі доступні теми.Cool

http://agrosoft.com.ua
kot2007
Будь-який каприз за Ваші гроші ! Cool
За статистикою лише 2% користувачів цього сайту змінили стандартну тему оформлення. Крім того, якщо міняти усе, то руйнується логіка. Якщо користувач вибрав іншу тему, то вона йому сподобалася (принаймні більше ніж стандартна). А тут - бац! і ВСІ теми змінилися незалежно від бажань користувача. Жорстоко, однак...
А взагалі у нас демократія: якщо є бажання, можу запропонувати завести тему на форумі з обговорення цього питання і прикріпити там голосування.

www.agrosoft.com.ua
Programmer
Я можу спрогнозувати що там буде аж 2 голоси, тому біс із ним, хай буде як є.

Zelenuy_gau
Чому ж 2 голоси? А чому Вам так не подобаються стандартні теми. Як на мене вони навіть дуже симпатичні. Wink

Programmer
О Frown, це напевне Ви ще не бачили нестандартних. Головне, що мені не подобається в стандартній темі, це те що вона має фіксовану ширину, а також, як на мене, занадто кострубата. Aha

Zelenuy_gau
Привіт! Підскажіть будь-ласка, а як тут можна аватар змінити???? У мене щось не виходить, де його можна знайти???Frown

kot2007
А Ви подивіться на ліву панельку з Вашим іменем у заголовку (замінює форму входу з іменем і паролем після успішного входу на сайт). Там є розділ "моя конфігурація", а в ньому пункт "профіль". От через нього й можна подивитися та змінити власну реєстраційну картку.

www.agrosoft.com.ua
kot2007
Programmer надіслано:
Головне, що мені не подобається в стандартній темі, це те що вона має фіксовану ширину, а також, як на мене, занадто кострубата. Aha

Між іншим, стандартну тему деякий час тому було скориговано і відтепер її ширина зафіксована не жорстко, а пропорційно (у відсотках). Тому вона стала "гумовою" і займає однакову ширину на усіх розмірах моніторів. А щодо "кострубатості", то це вже діло смаку. Поки що користувачам дозволено змінювати оформлення на свій смак і серед запропонованих варіантів є досить різноманітні. Я, наприклад, теж користуюся не стандартною темою Aero, а UbuntuHH.

www.agrosoft.com.ua
Перейти у розділ:
Інформація

Facebook Twitter
YouTube
RSS
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49

Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12

Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник
(Вінницька область)

ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник
(Запорізька, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська обл.)

ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР