21/08/2019 10:51   

Навігація
Вхід
Ім`я

Пароль

Пам`ятати мене

Ви ще не зареєстровані?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

або увійти через
чи інший сервіс...

Забули свій пароль?
ВІДНОВИТИ
Теми форуму
Нові теми
Історія версій
Про одного кота... (...
Історія версій
Обговорення АС-Зарплата
Історія версій
Обговорювані
Історія версій [133]
Про одного кота..... [99]
Статті
Останні
Популярні
Коментарі
Інформація відсутня
Автор теми: kot2007
Номер теми: 11
Загальна інформація
У цій темі 90 повідомлень і її переглядали 29883 разів.
Перегляд теми
 роздрукувати тему
Вільне спілкування
Tublikarnya
Дякую за привітання, я пишаюся цією зірочкою!!!
Ще кілька - і можнаBeer

Смейся - и с тобой вместе будет смеяться весь мир. Плачь - и ты будешь плакать в одиночестве.

kot2007
Вітаю з новим званням!

P.S. А чого чекати? Адже можна Beer і після першої, і після другої, і п-п-ісля т-т-рет-т-ьої.............

www.agrosoft.com.ua
Programmer
Якщо уважно подивитися на аватарку кота, то там видно що він прикривається пакетиком з невідомим вмістом і ретельно приливає валерьянкою кожну свою зірочку. Grin

http://agrosoft.com.ua
kot2007
А-а-а! Цікаво стало? Pfft Приймаю варіанти з пропозиціями, що ж у кота в пакетику? Frown

www.agrosoft.com.ua
Programmer
Судячи з статистики
Переглядів 250 Відповідей 43

наші теревені цікавлять багато-кого але всі чомусь дуже несміливі, або заклопотані (окрім, звичайно, tublikarni).

metodist
Так, дійсно, цікавий факт. Я так думаю, що багато з тих хто переглядає просто не зареєстровані, тому для тих хто буде це читати наступного разу: "НЕ ПРОХОДЬТЕ ПОВЗ, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ ТА НЕ ЛИШЕ ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ, А Й ПРИЙМАЙТЕ УЧАСТЬ У РОЗМОВАХ" Aha

Tublikarnya
Мабуть, у кота в пакетику сякий-такий котячий харч, а от за пакетиком він таки щось цікавеньке ничкує...
kot2007, зізнайся по дружньому - що там у тебеNono?
Смейся - и с тобой вместе будет смеяться весь мир. Плачь - и ты будешь плакать в одиночестве.

Tublikarnya
Допоможіть!!! Ви такі всі розумні люди, чому в мене не завантажується аватара, я наче все правильно роблюFrown

kot2007
Можливо, розмір завеликий

www.agrosoft.com.ua
kot2007
Зверніть увагу на примітку,що описує формати та розмір дозволеного файлу. Якщо не справитесь з зменшенням картинки або з інших причин не буде виходити, можете кинути аватарку нам на е-мейл і ми її з радістю перевіримо та встановимо Вам.

P.S. До речі, сам свого часу не міг встановити анімованого кота, хоча фізично картинка 100х100 і формат gif. Виявилося,що вона всього на 2 кб перевищувала допустимий розмір файлу.

www.agrosoft.com.ua
Glavrach
Всем привет.

Принимайте новенького. Smile

metodist
Вітаємо, Glavrach ! Приймаємо з радістю! Beer
Що скажете? Що новенького і взагалі...? Smile

Programmer
Ласкаво просимо!
Добро пожаловать!
Welcome!

Tublikarnya
Вітаю, Glavrach!!! Нашого полку прибуло, урррррааааа!!!

Tublikarnya
Заеш, кіт, у мене мабуть, з інтернетом щось не те, бо звичайний лист відправляється без проблем, а як тільки я намагаюсь передати додатковий файл, так комп починає сваритись "помилка, помилка!!!" Так досадноSad

kot2007
Так, шкода Sad . А можете, хоча б приблизно, описати повідомлення про помилку? (тобто написати текст, який дає помилка) Frown

www.agrosoft.com.ua
kot2007
Glavrach, раді Вас бачити в нашій (поки що тісній Dont , але дружній) компанії форумчан!

www.agrosoft.com.ua
Programmer
metodist, а шо це в нас за мапа з`явилася на сайті? Для чого вона і що з нею можна робити я так і не второпав. Frown

metodist
Ну, точно не знаю, розробник сайту запропонував цю щтуку для наглядності відвідування нас

kot2007
Повідомляю адміністраторів: панель з мапою світу доступна лише для АДМІНІСТРАТОРІВ (для скорочення трафіку користувачів). А призначена вона для відображення точок входу відвідувачів нашого сайту. Чи залишиться ця панель в майбутньому, не знаю, поки що мені це сподобалось і хочу перевірити таку функціональність.

www.agrosoft.com.ua
Перейти у розділ:
Інформація

Facebook Twitter
YouTube
RSS
Наші контакти

Контакти

Директор
тел. (0432) 46-63-49

Фінансовий відділ
тел. (0432) 57-31-12

Відділ обслуговування
тел./факс (0432) 46-17-40
тел. (0432) 46-63-49  
  (097) 099-66-85
  (063) 288-54-49
  (066) 513-24-38

e-mail: servise@agrosoft.com.ua

Регіональний представник
(Вінницька область)

ФОП Лебеда Володимир Петрович
тел. (0432) 57-31-12

e-mail: agrosoft@ukr.net
свідоцтво платника ЄП
витяг для платника ЄП
свідоцтво ЄДР

Регіональний представник
(Запорізька, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська обл.)

ФОП Шило Сергій Володимирович
тел. (044) 383-18-72
 моб. (097) 579-27-93,
        (066) 764-33-07,
        (063) 906-41-88,
       ----------------
        (050) 988-63-85,
        (063) 804-98-29,
       (096) 401-53-93

e-mail: agrosoft@email.ua
свідоцтво платника ЄП
свідоцтво ЄДР